Козирки

Перевагами в роботі з нами є:

  • Безкоштовний виїзд на замір (Київ);
  • Гнучка цінова політика;
  • Індивідуальний підхід до замовника при вирішенні завдань поставлених перед нами;
  • Виконуємо роботу в максимально можливо стислі терміни.

Верхня частина козирка, навісу виконується з металевого листа, оцинкованого покрівельного заліза або світлопрозорих матеріалів - полікарбонатів. Виготовлення козирків і навісів ми ретельно підбираємо клієнту оптимальний варіант конструкції, враховуючи його смаки та побажання. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід.

Козирок або навіс побудований із застосуванням полікарбонату, може не тільки виконувати захисну функцію при вході в ваш будинок або офіс, захищаючи його від опадів, але і від надмірного сонячного світла. І якщо козирок правильно підібрати за кольором і конструкцію виконати в правильному стилі, або архітектурному напрямку, то він зможе додатково прикрасити фасад будівлі. Козирки з полікарбонату виглядають стильно і сучасно. Вони покликані підкреслити імідж і характер імені вашої організації. Також за вашим бажанням, козирок з полікарбонату може так само доповнюватися кованими елементами, це додасть особливий шарм будівлі в цілому. Козирки з полікарбонату можуть бути:

  • односхилими;  
  • двосхилими або мати округлу форму.

Наші майстри-фахівці запропонують на вибір кілька ескізів козирків, можливі конструкції навісів, теплиць і пристрій веранд з полікарбонату. У вас буде можливість вибрати будь-який для себе варіант, або ж запропонувати свій - унікальний.

Ціна від 500 грн. 1 м. кв.

Козирки продаж

       

Козирки купити

Козирки замовити Козирки київ
Козирки продаж Козирки ціна
Козирки купити изготовление козырков