Перила та сходи

Перила та сходиСходи з металу - це конструктивний елемент інтер'єру, який з'єднує воєдино кілька поверхів однієї будівлі. Сходи складаються з елементів: похилих маршів, поверхових і проміжних сходових майданчиків. По конфігурації всі сходи діляться на криволінійні, прямі, ламані і гвинтові.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід випуску металокаркасів сходів і готових виробів з облицюванням будь-якими оздоблювальними декоративними матеріалами (деревом, нержавійкою та ін.) Повністю металеві сходи прийнято використовувати тільки в промислових і виробничих будівлях, але в будь-якому випадку в індивідуальному будівництві найчастіше основою сходів є саме металоконструкція.

Перила

Зовнішній вигляд сходів багато в чому визначається сходовими огорожами - поручнями, які зобов'язані бути не тільки досить міцними, але і відповідати архітектурному стилю приміщення. Сходи і поручні є одними з найбільш важливих деталей в інтер'єрі будинку. Витончені перила стануть тією самою пікантною «родзинкою», яка зв'яже воєдино всі зони Вашого будинку, навіть якщо вони кардинально відрізняються за характером і дизайном.

Сходові огородження, які виробляються нашою фірмою, можна умовно розділити на два типи: перила з чорного металу і перила з нержавіючої сталі, які відрізняються від своїх аналогів дуже високими антикорозійними властивостями, а також здатністю гармоніювати з будь-якими кольорами і матеріалами.

  • Металеві поручні для сходів відрізняються технологією виготовлення, матеріалами, способами кріплення і дизайном. Ви можете замовити саме ті, що більше підійдуть вам, підкреслюючи красу і досконалість будинку.
  • Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати для вас кращий варіант і виконають ваше замовлення якісно і без затримок.
  • Сходові огородження з металу, виконані нашими майстрами характеризуються міцністю і дизайнерською виразністю.
  • Якщо вам потрібні сходові огородження з металу, то вам варто ознайомитися з асортиментом, пропонованим нашою компанією.
  •  

Ціна:
1 м. підйому від 2000 грн.
1 м. погонний перила 350 грн

Сходи з металу

Перила та сходи замовити
 
Перила та сходи купити
 
Перила та сходи київ
 
Перила та сходи замовити
 
Перила та сходи виготовлення
 
Перила та сходи київ